Dział Marketingu i Rozwoju

 

 

Dyrektor – mgr Wieńczysław Mańka


tel: 693 944 005
email: w.manka@zapior.pl

Specjalista – Olaf Tobor

tel: 519 730 312
email: o.tobor@zapior.pl


Specjalista – Łukasz Hepa

tel: 694 222 267
email: l.hepa@zapior.pl

 

Specjalista – Jan Szatkowski

tel: 500 224 504
email: j.szatkowski@zapior.pl

 

 

Dział Projektów i Innowacji

 

Główny Projektant – mgr inż. Olgierd Jędruś

tel: 606 230 161 
email: o.jedrus@zapior.pl

 

Technolog – inż. Paweł Olejniczak

 

tel: 690 644 431 
email: p.olejniczak@zapior.pl

Zakład Modernizacji i Napraw Zbiorników – Laboratorium 3D

 

Dyrektor – mgr inż. Justyna Kostuj

tel: 693 991 707
email: j.kostuj@zapior.pl


Manager Kontraktu – Jerzy Kubica

tel: 519 730 230
email: j.kubica@zapior.pl


Manager Kontraktu – Maciej Zapiór

tel: 507 154 001
email. maciek@zapior.pl


Główny Technolog – Jaremi Kosarewicz

tel: 519 542 716
email. j.kosarewicz@zapior.pl

 

 

Dział Zaopatrzenia i Produkcji

 

Zaopatrzenie – mgr Tomasz Kozłowski

tel: 693 991 703
email: t.kozlowski@zapior.pl

 

Główny Projektant – mgr inż. Mariusz Pluta

 

tel: 519 542 718
email: m.pluta@zapior.pl

 

 

Dojazd

 

Copyrights ZET 2012

ul. Siemianowicka 98, 41- 902 Bytom | biuro@zapior.pl marek@zapior.pl